להיצע הדירות להשכרה שלנו, אנא צרו קשר בטלפון 054-7737505.

היצע הדירות והבתים להשכרה באריאל כולל את כל הגדלים המוכרים של נכסים:

מיחידות דיור, עבור בדירות בבניני מגורים, דירות גן, בתים דו משפחתיים, קוטג'ים ווילות. באריאל קיים איזון בריא בין היצע לביקוש, ובבסיסו אוכלוסיה גדולה מאוד של סטודנטים, כ-15,000, הלומדים לתארים מהנדסאי ועד דוקטור, במחלקות השונות של האונברסיטה.

כמעט לאורך כל השנה, דירות ובתים  להשכרה באריאל לא עומדים ריקים. סטודנטים המשדרגים פתרונות דיור, ואחרים המגיעים לאריאל על מנת לשפר איכות חיים שוכרים את הנכס המתאים להם.

לאחר שב-2018 חלה האטה קלה בשוק הנדל"ן, בעיתונים כלכליים, כמו גלובס, עולה הטענה כי שנת 2019 מתחילה בסימן מפנה של התאוששות, ואת פירות הרגולציה שהופעלה על ידי האוצר על שוק הנדל"ן בשנתיים האחרונות, ניתן יהיה להתחיל לקטוף השנה.

פרויקטים חדשים באריאל ובמקומות אחרים מציעים כמות נכסים שעדיין לא עומדת בביקוש, וכך, מחסור בדירות ובתים להשכרה בגדלים שונים ימשיך להתקיים גם ב-2019.

אחד השילובים שניתן למצוא באריאל הוא בתים פרטיים שנרכשו ובהם מתגוררת משפחה ששיפרה את איכות החיים שלה ועברה לאריאל, כדי להינות מסביבה מעולה עם מוסדות חינוך מטופחים, שרותי בריאות ההולכים ומתפתחים, כשבשיא צפוי לקום מרכז בריאות עם מכוני בדיקות. בבתים אלה מופרד ומוקצה חלק מהנכס לשמש כיחידת דיור להשכרה לסטודנטים, אך לא רק.

ישנם פרויקטים לא רבים מן הסוג הזה באריאל המאפשרים לבצע שילוב שכזה. חלק מן הפרויקטים החדשים האלה מוקמים בסמוך לאוניברסיטה באריאל, מה שמבטיח הכנסה קבועה נוספת כמעט לאורך כל השנה.

פנו אלינו בכל שאלה, נשוב אליכם בהקדם, או חייגו אלינו:
076-5402426
יש למלא שם מלא!
יש למלא מספר טלפון/נייד!
יש למלא דוא"ל!