בית דו משפחתי באריאל בפרויקט פרימיום בגבעה

בית דו משפחתי צמוד קרקע מעניק פרטיות לדייריו וחופשיות כמו בית פרטי, זהו חלק מפרויקטים חדשים באריאל שאנו בונים.

מהו בית דו משפחתי?

הבית הדו משפחתי נבנה על מגרש אחד המחולק לשניים, בדרך כלל מגרש קטן יחסית, כמו 600 מ"ר עד 700 מ"ר, והוא כמובן צמוד קרקע. הבית יבנה במיקום מתאים ומתוכנן כך שיותיר חצר מרווחת לכל דייר, והוא נבנה עם קיר משותף גב אל גב.

יתרונותיו של הבית הדו משפחתי:

1. שליטה במיקום הבית על פני השטח, שלא במרכזו כך שמתאפשרת יצירת שטח אחד גדול בצד אחד של הבית, שניתן לפתח בו גינה, ברכה ועוד.

2. גינה ממוקדת בצד אחד של הבית ולא על שטח גדול מדי, קלה יותר לתחזוקה, וכן ניתן להקטין את עלויות ההשקיה. מטבע הדברים נרצה שהגינה תפאר את חזותו של הבית, וגודלה הקטן יחסית יקל על בנייתה ושמירתה.

3. יתרון נוסף הוא מידת הפרטיות הגדולה שקיימת בבית דו משפחתי. הבניה מציבה את שני הבתים גב אל גב, כך שמחלונות הבית יראה כל דייר רק את חצרו ולא את חלונות השכנים.

4. הבית הדו משפחתי, כפי שכבר ציינו מעניק פרטיות לדיירים, והוא זול יותר מבית פרטי, בעיקר בשל גודל המגרש, אך גם בשל הבניה של שני הבתים יחד.

תכנון בית דו משפחתי:

תכנון בניה משותפת לשני הבתים ע"י אנשי מקצוע, יחסוך זמן עבור האישורים השונים, וגם יחסוך כסף עבור התכנון. תכנון נכון של ההפרדה והחזיתות, ייצור רושם של שני בתים נפרדים אף אם ישמר את הסגנון. בנוסף אפשר לקחת בחשבון שאותו קבלן יעבוד על שני הבתים, מה ששוב יביא חסכון כספי.

אם אתם מחפשים בית דו משפחתי באריאל, בתכנון מעולה ובמפרט יוקרתי, צרו עמנו קשר כבר עכשיו.

פנו אלינו בכל שאלה, נשוב אליכם בהקדם, או חייגו אלינו:
076-5402426
יש למלא שם מלא!
יש למלא מספר טלפון/נייד!
יש למלא דוא"ל!