להיצע הדירות להשכרה שלנו, אנא צרו קשר בטלפון 054-7737505.

היצע הדירות והבתים להשכרה באורנית כולל את כל הגדלים המוכרים של נכסים:

מיחידות דיור, עבור בדירות בבניני מגורים, דירות גן, בתים דו משפחתיים, קוטג'ים ווילות. באורנית קיים איזון בריא בין היצע לביקוש, ובבסיסו אוכלוסיה גדולה ומבוססת של כ- 10,000 איש, אקדמאים, אנשי מקצועות חופשיים ובעלי עסקים.

כמעט לאורך כל השנה, דירות ובתים  להשכרה באורנית לא עומדים ריקים. זוגות צעירים המשדרגים פתרונות דיור, ואחרים המגיעים לאורנית על מנת לשפר איכות חיים שוכרים את הנכס המתאים להם.

לאחר שב-2018 חלה האטה קלה בשוק הנדל"ן, בעיתונים כלכליים, כמו גלובס, עולה הטענה כי שנת 2019 מתחילה בסימן מפנה של התאוששות, ואת פירות הרגולציה שהופעלה על ידי האוצר על שוק הנדל"ן בשנתיים האחרונות, ניתן יהיה להתחיל לקטוף השנה.

פרויקטים חדשים באורנית מציעים כמות נכסים שעדיין לא עומדת בביקוש, וכך, מחסור בדירות ובתים להשכרה בגדלים שונים ימשיך להתקיים גם ב-2020.

אחד השילובים שניתן למצוא באורנית הוא בתים פרטיים שנרכשו ובהם מתגוררת משפחה ששיפרה את איכות החיים שלה ועברה לאורנית, כדי להינות מסביבה מעולה עם מוסדות חינוך מטופחים, שרותי בריאות ההולכים ומתפתחים, ומוסדות חינוכיים כמו תיכון ובתי ספר. בבתים אלה מופרד ומוקצה חלק מהנכס לשמש כיחידת דיור להשכרה לסטודנטים, אך לא רק.

ישנם פרויקטים לא רבים מן הסוג הזה באורנית המאפשרים לבצע שילוב שכזה. מה שמבטיח הכנסה קבועה נוספת כמעט לאורך כל השנה.

פנו אלינו בכל שאלה, נשוב אליכם בהקדם, או חייגו אלינו:
076-5402426
יש למלא שם מלא!
יש למלא מספר טלפון/נייד!
יש למלא דוא"ל!